Pitbull security

Охорона офісів

До спектра послуг охоронної компанії Pitbull Security входить охорона офісів: як окремих приміщень, так і повністю будівель з прилеглою територією. Для цього у нашому розпорядженні є штат кваліфікованих досвідчених спеціалістів, сучасне технічне обладнання. Ключовий принцип нашої роботи – індивідуальний підхід до клієнта з урахуванням його вимог, а також специфіки об'єкта, що охороняється.

Як відбувається охорона офісів у Києві

Перш ніж буде надана охорона офісу, наші фахівці детально оцінюють поставлене завдання за рядом критеріїв:
01
План приміщень, їх кількість, розміри
02
Наявність та площа прилеглої території
03
Близькість розташування і специфіка найближчих будівель до об'єкту, що охороняється
04
Режим роботи, включаючи графік відвідування клієнтами
05
Матеріальна основа організації: оргтехніка, кошти, товари, інші цінності
06
Наявність, необхідність модернізації технічного оснащення

На основі зібраної, проаналізованої інформації складається план охорони офісних приміщень. Він передбачає розподіл конкретних завдань, зон відповідальності між співробітниками, за необхідності встановлення нового досконалішого технічного устаткування.

Заходи, що проводяться фахівцями Pitbull Security, включають захист від:

Несанкціонованого проникнення на об’єкт

Порушення внутрішнього розпорядку, встановлених правил поведінки співробітниками організації, клієнтами, відвідувачами

Злому, пограбування, крадіжки, псування матеріальних цінностей

Порушення норм пожежної безпеки

Важливо! Ціна охоронних послуг для офісів не є стандартною. Вона залежить від масштабів, особливостей об’єкту, індивідуальних побажань клієнта. Також кінцева сума оплати залежить від кількості задіяних охоронців та складності технічних засобів спостереження, захисту.

Фізична охорона офісів

Якщо договором надання послуг передбачено особисту присутність наших співробітників на довіреному об'єкті, виділяється штат охоронців. Їх силами буде забезпечено надійну фізичну охорону офісів цілодобово (24/7) або в години роботи організації. До зони відповідальності включені такі заходи:

1
Управління автомобільним рухом, якщо біля будівлі є парковка, під’їзні колії. Забезпечення правопорядку на парковці

2
Організація пропускного режиму. Контроль доступу до будівлі або приміщення лише на підставі постійних, тимчасових перепусток

3
Ведення журналу відвідувань

4
Постійний моніторинг довіреної ділянки через особистий обхід або спостереження через відеокамери з пульта управління

5
Активація сигналізації після догляду за персоналом, перевірка надійності блокування вікон, дверей, всіх виходів

Кожен охоронець під час здійснення охорони офісних будівель постійно перебуває на зв’язку з мобільною групою швидкого реагування. У разі потреби вона за лічені хвилини прибуде на об’єкт за його сигналом.

Технічна охорона офісу

Окрім особистої присутності співробітників охоронні послуги Pitbull Security включають встановлення, налагодження технічних засобів моніторингу та захисту будівлі. Дистанційна організація безпеки об'єкта не менш ефективна, ніж фізична. Ми застосовуємо у роботі найсучасніші технології. Застосовуване нами обладнання включає:

  • Систему сигналізації з активацією різних датчиків, детекторів руху, сигнальних пристроїв. Найчастіше одного спрацьовування звукового сигналу достатньо, щоб злякати грабіжників. Залежно від потреб клієнта організація охорони офісної будівлі може передбачати спрацювання сигналізації у разі несанкціонованого проникнення, а також пожежі, затоплення. Сирена може включатися, якщо було розбито вікно, пошкоджено вхідні двері.
  • Налаштування тривожної кнопки. Її натискання – це команда термінового виїзду для групи швидкого реагування.
  • Систему відеоспостереження із передачею зображення на пульт керування. Таке убезпечення офісу є максимально ефективним. Воно дозволяє в режимі реального часу контролювати ситуацію в кожному приміщенні, на прилеглій території та оперативно реагувати на виникнення форс-мажорної ситуації. Встановлювані нашими фахівцями камери передають якісне, чітке, деталізоване зображення для фіксації та запису найдрібніших деталей. Згодом ця інформація може стати в нагоді правоохоронним органам.
Довірити охорону офісів Pitbull Security означає довірити захист свого персоналу, матеріальних цінностей професіоналам своєї справи з багаторічним досвідом. Ми успішно працювали з об'єктами різного масштабу, специфіки, тому зможемо підібрати найкращий варіант забезпечення правопорядку, захисту в кожному конкретному випадку.