Pitbull security

ОХОРОНА ТА СУПРОВІД ВАНТАЖІВ ТА МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ

Вантажоперевезення – вид діяльності, пов’язаний з численними ризиками, пов’язані з пересуванням на значні відстані матеріальних цінностей. Щоб виключити виникнення неприємних, непередбачуваних ситуацій, буде потрібна професійна охорона вантажів, яку може надати компанія Pitbull Security.
СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

Найчастіше відповідальність за збереження цінностей, що транспортуються, бере на себе перевізник. Забезпечення безпеки, оцінку та попередження ризиків під час супроводу варто довірити фахівцям Pitbull Security. Ми беремося за замовлення будь-якої складності. Нами буде забезпечена охорона вантажу при транспортуванні будь-яким способом (автомобілями, вантажівками, залізницею) на короткі та протяжні відстані.

БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ

Для цього ми маємо співробітників, які пройшли спеціальне навчання, сучасне технічне оснащення, транспортні засоби, обладнані для подібних цілей. Перед тим як розпочати роботу ми завжди підписуємо з клієнтом офіційний договір, який має юридичну силу. При узгодженні його пунктів пріоритетом є побажання замовника.

ПРОЦЕС ПІДГОТОВКИ ДО ДОРОГИ

Грамотно організована охорона вантажу починається з ретельного планування поїздки. На цьому етапі співробітники Pitbull Security:
01
Детально вивчають та пропрацьовують передбачуваний маршрут
02
Виявляють можливі складнощі, ризики
03
Збирають максимум інформації про оперативну обстановку по всьому шляху прямування
04
Складають алгоритм прийняття та здачі обов'язків з охорони та супроводу вантажу
05
Підбирають персонал для участі в операції та розподіляють завдання, сферу відповідальності
06
Підбирають потрібну техніку, транспорт. Наші авто оснащені спеціальними системами стеження та оповіщення, що у свою чергу мінімізує ризики

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ СКЛАДНІСТЬ ОХОРОНИ

Не менш важливо правильно оцінити ступінь відповідальності, рівень ризику та загальну складність поставленого клієнтом завдання. Її визначають:

  • Довжина маршруту
  • Кількість задіяного персоналу, автомобілів
  • Необхідність та кількість зупинок
  • Особливості цінностей, що перевозяться. Охорона та супровід цінних вантажів завжди більш відповідально
  • Наявність індивідуальних побажань замовника, наприклад необхідність залучення озброєних співробітників

ЯКІ ВАНТАЖІ ПОТРЕБУЮТЬ СУПРОВОДУ

  • Цінні, що привертають підвищену увагу злочинців і потребують збройної охорони вантажів.
  • Супровід колон, у тому числі з людьми (спортивні команди)
  • Великогабаритні, нестандартні, що вимагають задіяти спеціальний транспорт, створити особливі умови для перевезення.
  • Небезпечні, перевезення яких пов’язані з підвищеним ризиком виникнення форс-мажорних ситуацій: спалахів, вибухів, витоку токсичних речовин.
ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ САМЕ PITBULL SECURITY

У ході роботи з нами кожен клієнт отримує першокласний рівень обслуговування, орієнтований насамперед на врахування його індивідуальних потреб, рекомендацій, побажань. За плечима наших співробітників величезний досвід виконання подібних замовлень, їхню роботу відрізняє адекватність, зібраність, вміння оперативно реагувати в екстремальних ситуаціях. Крім того, під час охорони, супроводу вантажів ми надаємо необхідну технічну підтримку у вигляді GPS-моніторингу, цілодобового зв'язку з диспетчером.

ЩО МИ ГАРАНТУЄМО

Безпеку і збереження цінностей, що перевозяться, як головний критерій оцінки нашої роботи

Надання повного спектру послуг із супроводу точно від пункту відправлення до місця прибуття

Повну конфіденційність інформації, отриманої від клієнта, про його особисті дані, вид, вартість вантажу, маршрут слідування

Високий рівень компетентності, відповідальності, професіоналізму кожного співробітника

Завдяки неухильному дотриманню цих принципів послуга охорона вантажів від Pitbull Security користується незмінно високим попитом.

Незалежно від виду послуг та режиму роботи супровід вантажів у Pitbull Security передбачає отримання гарантії безпеки вантажу, що надається справжніми професіоналами своєї справи.