Pitbull security

Перевірка на прослуховування

Організація безпеки конфіденційної інформації як найбільш цінного ресурсу має велике значення у суспільстві. Тому перевірка на прослуховування – нині затребувана послуга, яка дозволяє уникнути негативних наслідків промислового шпигунства, розголошення комерційної таємниці, поширення відомостей суто особистого характеру.

Охоронне підприємство «Pitbull Security» надає повний спектр послуг у цій сфері, виявляючи приховані пристрої, призначені для стеження, на різних об'єктах, зокрема:
у приміщеннях житлових будинків, квартир, офісів тощо
у мобільних чи стаціонарних телефонах
у автомобілях та інших особистих транспортних засобах
Для того щоб перевірити телефон на прослуховування, визначити наявність та місцезнаходження камер або жучків, ми маємо необхідне сучасне технічне обладнання, а також набрано штат кваліфікованих досвідчених фахівців.

Перевірка приміщення на наявність жучків та прихованих камер

Цей процес вимагає наявності певних навичок, знання технічних особливостей різних моделей пристроїв для стеження, способів їх розміщення, фіксації, принципів роботи. На основі цих знань наші експерти обстежують приміщення з метою:
01
Виявлення приховано встановленого обладнання для запису та передачі аудіо-або відеоінформації. Ретельна перевірка приміщень на прослуховування передбачає детальне дослідження важкодоступних місць, конструктивних порожнин, мережевих комунікацій, оргтехніки, систем вентиляції, кондиціювання та опалення, розеток та іншого електроустаткування тощо.
02
Контролює спектр радіочастот. Це необхідно з огляду на те, що стеження може проводитися дистанційно.
03
Оцінки ступеня захищеності об'єкта, визначення можливих слабких місць.
За результатами перевірки на жучки та приховані камери складається звіт з розробкою рекомендацій щодо покращення захисту приміщення від встановлення прихованих пристроїв, а також від аудіо-, відеоспостереження ззовні.

Перевірка авто на прослуховування

Виявлення сторонньої присутності в транспортному засобі – особливо складне завдання, оскільки воно і без того напхане датчиками та механізмами, сховати між якими мініатюрний прилад нескладно. Виявити жучок чи GPS маяк може лише професіонал, озброєний сучасною технікою.

Нашими спеціалістами перевірка автомобіля на прослуховування виконується поетапно:

  • візуальний докладний огляд простору салону, поверхонь кузова
  • обстеження спеціалізованою технікою, наприклад, тепловізорами
  • проведення радіоспектрального аналізу
  • усунення виявлених пристроїв
  • складання звіту з рекомендаціями щодо недопущення повторного впровадження жучків

Перевірка телефону на прослуховування

В Інтернеті є маса інформації та порад щодо того, як виконується перевірка на прослуховування телефону. Однак необізнаний користувач не зможе без застосування спеціальної апаратури, бути впевненим у тому, що його розмови не стануть надбанням зловмисників.

Досконально перевірити смартфон приватної особи або співробітників компанії зможуть фахівці «Pitbull Security» із застосуванням професійного обладнання, а також спеціалізованого ліцензійного програмного забезпечення, яке не надано у вільному доступі в мережі.

Наші спеціалісти виконують перевірку приміщення, авто або телефону на наявність прослуховування, з дотриманням повної конфіденційності отриманої інформації, що обов'язково прописується у договорі на надання послуг.

Наші фахівці виконують перевірку приміщення, авто на наявність прослуховування, з повною конфіденційністю отриманої інформації, що обов'язково прописується в договорі на надання послуг.