Pitbull security

VIP ОХОРОНА

Безпека клієнта

Гарантія анонімності

Комфорт пересування

Якісний сервіс

Pitbull Security надає послуги із забезпечення фізичної/особистої безпеку для іноземних громадян, гостей, дипломатів і членів їх сімей. Гарантуємо конфіденційність, безпеку, комфорт і сервіс. Ми надаємо послуги висококваліфікованих фахівців з безпеки зі знанням англійської мови, в тому числі з досвідом роботи згідно дипломатичним протоколам. Фахівці Pitbull security всебічно забезпечать безпеку VIP клієнта: провести вивчення, підготовку і перевірку передбачуваних місць зустрічі, бронювання готелів/апартаментів в Києві, організація трансферу, а також оренда автомобілі бізнес класу, надання броньованого автомобіля з водієм, водієм-охоронцем. Послуга включає в себе:
— Аналіз безпеки маршрутів клієнта, розробка альтернативних маршрутів;
— Вивчаємо ризики передбачуваних місць відвідування наших клієнтів;
— Забезпечуємо контроль обстановки на місцях проведення (переговорів) особистих зустрічей, переговорів, на робочих і громадських заходах;
— Надаємо послуги оренди автомобіля бізнес класу з водієм, водієм-охоронцем, при необхідності надаємо броньованого автомобіля і водія-охоронця;
— Фахівці Pitbull security надають різні види забезпечення особистої безпеки клієнта, в тому числі приховану охорону, яка має на увазі непомітну роботу охоронців, з метою, приховати факт присутності озброєної охорони.
При необхідності наші співробітники всебічно вивчають і готують місця/об’єкти проведення переговорів. Ми надаємо, як цілодобову, так і погодинну охорону. Найняти охоронця можна на будь-який період. Забезпечимо не тільки безпеку клієнта і членів його сім’ї, а й конфіденційність його діяльності. Ціна обговорюється індивідуально з урахуванням можливих ризиків і побажань.