Pitbull security

ОХОРОНА ЗАХОДІВ

У Pitbull Security можна замовити охорону на захід будь-якої специфіки. Наші досвідчені професійні співробітники гарантують безпеку учасників, правопорядок під час проведення івенту, та не допустять виникнення конфліктних ситуацій, виявлять і заблокують можливі небезпеки. Нашу роботу відрізняє високий рівень відповідальності, дисципліна, точність виконання поставлених завдань, оперативність реагування на будь-які зміни ситуації.
У СФЕРУ ДІЯЛЬНОСТІ

Pitbull Security входить охорона корпоративних, культурно-масових заходів, приватних вечірок і т.д.

ПІДГОТОВЛЕНІ ФАХІВЦІ

зможуть впоратися із завданням різного масштабу і ступеня складності. При цьому дотримується пріоритет інтересів клієнта в рамках законодавства України.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У разі необхідності буде забезпечена повна конфіденційність особистої інформації в замовника.

Наших співробітників на заході відрізняють ввічливість, коректність, зібраність, високий рівень дисциплінованості та морально-психологічна стійкість. На першому етапі співпраці клієнт спілкується з нашим менеджером, який з'ясовує всі аспекти майбутньої роботи: час і місце, мета і специфіка івенту, число запрошених, бюджет, щоб організація охорони масових заходів була виконана на вищому рівні.

Після детального узгодження всіх пунктів з урахуванням вимог, рекомендацій замовника підписується договір, що включає розділ про нерозголошення конфіденційної інформації. Далі фахівці аналізують отримані дані на предмет оцінки можливих ризиків, розробляють план дій, підбирають штат охоронців, технічних фахівців, а також авто, необхідне оснащення для реалізації поставлених завдань.

БЕЗПОСЕРЕДНЬО ОХОРОНА МАСОВИХ І СВІТСЬКИХ ЗАХОДІВ ВКЛЮЧАЄ:

 • Аналіз ступеня захищеності об’єкта і його попередня технічна підготовка (організація відеоспостереження, установка металодетекторів тощо)
 • Розробка списку предметів, які заборонено проносити на територію об’єкта будь-то охорона виставок, концертів або презентацій, і контроль дотримання приписів.
 • Розробка детального плану та схем евакуації на випадок виникнення форс-мажорних обставин (пожежі, стихійного лиха тощо). Якщо потрібна охорона на концертах, важливо передбачити і не допустити виникнення паніки і тисняви у великому скупченні людей.
 • Перевірка оточення, довіреної персоналу, при необхідності обмеження доступу сторонніх, що викликають підозру осіб
 • Розстановка постів для формування внутрішнього і зовнішнього периметрів безпеки.

 • Охорона громадського порядку при проведенні масових заходів з метою недопущення виникнення конфліктних ситуацій, захисту фізичної недоторканності учасників.
 • Організація контрольно-пропускного режиму з метою недопущення проникнення сторонніх осіб.
 • Фейс-контроль, а також контроль дотримання дрес-коду. Найчастіше необхідний, коли здійснюється охорона офіційних подій.
 • Грамотна організація паркування автомобілів та інших транспортних засобів для забезпечення їх охорони, а також зручності під’їзду і виїзду.
 • Забезпечення збереження матеріальних цінностей учасників івенту, якщо передбачається охорона приватних заходів.
 • Додатковий особливий контроль віп-зон та секторів, якщо такі є.
В агентство Pitbull Security варто звернутися, якщо потрібна безпека заходів із гарантією високого рівня професіоналізму та відповідальності у справі забезпечення безпеки.