Pitbull security

Охорона бізнес центрів

Ефективна, надійна, добре організована охорона бізнес-центру – це складне в реалізації багатокомпонентне завдання. Його виконання має враховувати насамперед специфіку такого об'єкта, його особливості:

01

Великі площі з великою кількістю приміщень, заплутаним плануванням


02

Наявність прилеглої території з паркінгом


03

Розташування великої кількості офісів різної специфіки діяльності


04

Значний потік людей (співробітників фірм, відвідувачів), що розподіляється нерівномірно протягом дня


05

Оснащення офісів дорогим обладнанням, оргтехнікою, зберігання на території БЦ інших матеріальних цінностей


06

Високі навантаження на електромережі, що суттєво підвищує небезпеку виникнення короткого замикання та займання

Як відбувається охорона бізнес центрів у Києві

Враховуючи підвищену складність завдання, замовити охорону бізнес-центрів варто у дійсно професійної компанії. До таких належить Pitbull Security з багаторічним досвідом забезпечення безпеки об’єктів різного масштабу. Ми знаємо та розуміємо всі особливості роботи БЦ та забезпечимо комплексний підхід до безпеки великої будівлі.

Зони відповідальності та перелік заходів попередньо узгоджуються із замовником після огляду, детального вивчення планування, графіка роботи об’єкта. Наші послуги з охорони БЦ можуть включати:

1
Безпеку силами наших співробітників. Кожен охоронець проходить спеціальну фізичну та тактичну підготовку, готовий до оперативного реагування у разі виникнення небезпечної ситуації.

2
Організація захисту будівлі, прилеглої території із застосуванням технічних засобів. В арсеналі Pitbull Security найсучасніше обладнання для моніторингу, передачі тривожних сигналів. У нашому штаті є технічні фахівці з його встановлення, настроювання та запуску в роботу.

Важливо! Організація охорони бізнес-центру здійснюється тільки на підставі договору, що має юридичну силу. При його складанні ми враховуємо індивідуальні побажання, умови, уподобання клієнта. Ще один наш пріоритет – неухильне дотримання законності.

Фізична охорона бізнес центру

Забезпечується скоординованою групою наших співробітників, кожен з яких несе відповідальність за довірену ділянку території об’єкта. Фізична охорона в БЦ передбачає впровадження таких заходів:

  • Організація пропускного режиму. Для цього обладнуються точки перевірки перепусток з турнікетами, шлагбаумами тощо
  • Цілодобове патрулювання території, що належить БЦ
  • Контроль пересування транспортних засобів на парковці, прилеглій території
  • Контроль роботи обслуговуючих організацій: кур’єрів, вивезення сміття, клінінгових компаній та ін

До компетенції фізичної охорони бізнес-центрів входить забезпечення правопорядку на об’єкті, контроль справності технічних засобів безпеки, підтримання постійного контакту з групами швидкого реагування, організація евакуації людей з будівлі у разі небезпеки.

Технічна охорона БЦ

У компанії Pitbull Security можна замовити охоронні послуги із забезпечення безпеки із застосуванням технічних засобів. З цією метою попередньо аналізується вже наявне оснащення будівлі, її стан, справність, відповідність сучасним вимогам. За потреби системи модернізуються або повністю оновлюються.

Для забезпечення надійної охорони бізнес-центру наші технічні фахівці встановлюють:

1
Системи відеоспостереження
Камери з високою роздільною здатністю, широким кутом огляду дозволяють контролювати кожен метр приміщень або паркінгу. Картинка передається на загальний пульт управління, де в режимі он-лайн моніториться нашим співробітником

2
Тривожні кнопки
Вони особливо необхідні у місцях зберігання матеріальних цінностей: у бухгалтеріях фірм, відділеннях банків тощо

3
Різні види сигналізації
Залежно від потреб безпеки спрацьовування сигнального пристрою можливе при зломі дверей, вікон, виявленні руху в приміщенні, уловлюванні диму спеціальним датчиком.

Кожен із варіантів: як технічна, так і фізична охорона бізнес-центрів показали результативність на практиці. Проте найбільшу ефективність у справі підтримки правопорядку безпеки забезпечує комбінація обох способів.

Комплексний підхід від Pitbull Security – гарантія надійного захисту БЦ від будь-яких загроз.