PITBULL SECURITY PITBULL SECURITY PITBULL SECURITY

ОХОРОННА КОМПАНІЯ PITBULL SECURITY

Де ми -
там порядок

детальніше
НАШІ ПОСЛУГИ
Pitbull security

ОСОБИСТА БЕЗПЕКА

Pitbull Security надає послуги із забезпечення фізичної охорони для українських громадян, іноземців, дипломатів і членів їх сімей. А також надаємо послуги оренди автомобіля бізнес класу з водієм, водієм-охоронцем і при необхідності зі знанням англійської мови. Додатково можемо надати броньовані автомобілі та автомобілі супроводу з групою тактичної підтримки (ГТП). Послуги як неприхованої, так і прихованої охорони.

Pitbull security

ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ

Pitbull Security надає послуги із забезпечення фізичної охорони об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, охорони ЖК і будинків, офісів і готелів, складських і виробничих приміщень, встановлення систем відеоспостереження та контролю допуску. Фахівці Pitbull security наведуть порядок на території житлових комплексів, вирішити проблему з неправильно запаркованими автомобілями.

Pitbull security

ЮРИДИЧНА БЕЗПЕКА

Pitbull Security також допоможе вирішити будь-які ваші юридичні проблеми. Протидії незаконним діям контролюючих і правоохоронних органів, скоротимо фінансові втрати і захистимо від недобросовісної конкуренції, грамотно складемо міжнародні договори і допоможемо уникнути від незаконного кримінального переслідування. Наші фахівці проаналізують юридичні документи і оцінять ризики.

Pitbull security

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

Pitbull Security надає послуги забезпечення інформаційної безпеки для бізнесу, в тому числі послуги консалтингу та аудиту. Наші експерти нададуть технічні рекомендації щодо запобігання, знищення, розкриття, внесення змін, виведення з ладу, розкрадання, отримання несанкціонованого доступу або використання активів клієнта.

Про компанію

Охоронне підприємство Pitbull Security LLC

Pitbull Security надає послуги із забезпечення особистої, фізичної, інформаційної та юридичної безпеки. Звернувшись до нас, клієнт може бути впевнений що отримає всебічний захист. Основну частину команди Pitbull security складають офіцери запасу ЗСУ, ветерани з бойовим досвідом. Ми приділяємо велику увагу фізичної, тактичної, стрілецької, медичної, психологічної та правової підготовки наших співробітників. У компанії є інженерно-технічні підрозділи, які займаються оснащенням охоронних систем. У своїй повсякденній діяльності Pitbull security співпрацює з Національної Поліцією України і діє суворо в рамках закону. У компанії цілодобово функціонує оперативно-чергова служба, групи швидкого реагування (ГШР) і юридична підтримка адвокатів компанії. Співробітники юридичного департаменту нададуть цілодобову підтримку. Компанія надає послуги на основі ліцензії МВС України (наказ № 579 від 31.07.20).