Pitbull security

ГРУПА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

У ході охорони об’єктів різного призначення можуть виникати непередбачувані, небезпечні ситуації, у тому числі пов’язані з несанкціонованим проникненням сторонніх осіб. У цьому випадку запобігти протиправним діям і навести порядок повинна група швидкого реагування. Послуги забезпечення безпеки групою швидкого реагування надає компанія Pitbull Security.
ГШР: ЩО ЦЕ?

ГШР – це підрозділ служби безпеки, який комплектується із спеціально підготовлених співробітників безпеки, готових швидко та оперативно прибути на виклик клієнта. Відбуваючи варту, чергування, вони постійно (24/7) перебувають у повній готовності з метою максимально оперативно виїхати на місце, звідки надійшов виклик.

У Pitbull Security співробітники підрозділу ГШР – це люди, які пройшли спеціальну фізичну, тактичну, медичну та правову підготовку. Багато з наших співробітників – офіцери запасу ЗСУ, ветерани з досвідом участі у бойових діях. Крім того, всі співробітники періодично проходять перепідготовку на спеціальних курсах з метою:

У Pitbull Security співробітники підрозділу ГШР – це люди, які пройшли спеціальну фізичну, тактичну, медичну та правову підготовку. Багато з наших співробітників – офіцери запасу ЗСУ, ветерани з досвідом участі у бойових діях. Крім того, всі співробітники періодично проходять перепідготовку на спеціальних курсах з метою:
01
Відпрацювання необхідних навичок (рукопашного бою, стрільби);
02
Формування необхідного рівня морально-психологічної стійкості;
03
Підтримки та покращення рівня фізичної підготовки;
04
Підвищення професійних навичок та правової підготовки.
ЯК ПРАЦЮЄ ГБР?

Прибувши на місце виклику, екіпаж ГБР оцінює ситуацію, визначає специфіку та ступінь загрози. У разі виявлення загрози територія блокується.

Сторонні, які проникли на об’єкт, затримуються та згодом передаються правоохоронним органам для подальших розбирань.

За потреби надається допомога в евакуації людей та перша медична допомога постраждалим.

На об’єкті відновлюється порядок, підтримується безпека, забезпечується охорона до приїзду Національної поліції.

Ключовий аспект у роботі підрозділів ГШР - це оперативний час прибуття, який має бути мінімально можливим з моменту отримання сигналу з тривожної кнопки або екстреного виклику.

КОЛИ ПОТРІБНО ВИКЛИКАТИ ГРУПУ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Виїзд загону може знадобитися у таких надзвичайних чи складних, відповідальних ситуаціях:

  • Несанкціоноване проникнення на територію, що охороняється, яке несе потенційну небезпеку для життя, здоров’я людей, що знаходяться там, збереження майна.
  • Забезпечення безпеки важливих офіційних заходів, де послуги ГШР необхідні для підтримки безпеки та мінімізації можливих ризиків, екстреного блокування непередбачених та можливих загроз.
  • У разі можливих та явних загроз при супроводі важливих персон, VIP-клієнтів або особливо цінних вантажів, матеріальних цінностей.
  • Виникнення конфлікту, ДТП.
  • Наявність індивідуальних побажань замовника, наприклад, необхідність залучення озброєних співробітників
ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З PITBULL SECURITY

Насамперед необхідно відзначити високий рівень підготовки наших співробітників, кожен з яких відрізняється морально-психологічною стійкістю, дисциплінованістю, здатністю швидко оцінити ситуацію та вжити адекватних заходів відповідно до рівня та ступеня загрози.

Додаткові переваги, які забезпечать нашому клієнту послуги групи швидкого реагування:

Відповідальний підхід до забезпечення безпеки об'єкта, що охороняється

Дії насамперед на користь клієнтів (у рамках законодавства України)

Наявність сучасного технічного обладнання, транспорту

Високий рівень професійної підготовки працівників

Мінімальний час прибуття

Впевненість у надійному та оперативному захисті

Правова підтримка юристів компанії, надання послуг адвоката

Співпраця з Pitbull Security – гарантія безпеки.

Незалежно від виду послуг та режиму роботи ГБР у Pitbull Security передбачає отримання гарантії безпеки, яка надається справжніми професіоналами своєї справи.