Pitbull security

ОСОБИСТА ОХОРОНА

Професійна особиста охорона з метою забезпечення безпеки фізичної особи – один з ключових напрямків діяльності компанії Pitbull Security. Для цього в нашому розпорядженні є все необхідне:
ШТАТ СПІВРОБІТНИКІВ

які пройшли відповідну підготовку

ТЕХНІЧНА БАЗА

що дозволяє створити оптимальні умови для роботи на будь-якого роду об’єктах

ПРАВОВА ПІДТРИМКА

в особі кваліфікованих фахівців

Щоб найняти охоронців, потенційному клієнту достатньо зв'язатися з менеджером компанії. Далі всі питання по організації, забезпеченню безпеки ми беремо на себе.

Наша діяльність повністю правомірна і здійснюється в рамках законодавства України у співпраці з Національною Поліцією.

Послуги надаються на підставі офіційного договору. У ньому обумовлюються всі аспекти надання охоронних послуг відповідно до побажань, вимог замовника, даються гарантії нерозголошення конфіденційної інформації про клієнта.

ЕТАПИ ПІДГОТОВКИ

Діяльність Pitbull Security - це не просто послуги охоронців. Перед початком безпосередньої роботи ми проводимо цілий комплекс підготовчих заходів, що починається з аналізу існуючої системи безпеки, пошуку вразливостей і вивчення передбачуваних місць відвідування. Це дозволить налагодити злагоджену взаємодію всіх учасників підрозділів, швидко орієнтуватися в мінливій ситуації, передбачити, попередити і не допустити будь-яких можливих ризиків. На етапі підготовки виконуються наступні дії:
01
Підбір кваліфікованого персоналу (охоронці, технічні працівники), засобів пересування, технічних інструментів, обладнання.
02
Аналіз ступеня захищеності основних локацій особи, що охороняється: будинка, офісу і т.д. При необхідності їх дооснащення відповідно до найсуворіших вимог безпеки: встановлення сигналізації, системи відеоспостереження, організація пропускного режиму і т.д.
03
Вивчення графіків, маршрутів переміщень клієнта, найбільш часто відвідуваних місць з метою складання детальних інструкцій для охоронців, складання схем їх дислокації, розробки варіантів дій в різних ситуаціях.
04
Складання графіка змін служби тілоохоронців.

ЗАХОДИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ

Основний принцип роботи Pitbull Security - організація ефективної контрдіяльності, виявлення можливих ризиків на ранньому етапі, з метою попередити і не допустити появу загрози. Це передбачає грамотний контроль локацій, маршрутів, що не створює дискомфорту для самої особи, що охороняється. У сферу обов'язків наших співробітників входить:

  • постійна мілітарна особиста охорона клієнта, знаходження в безпосередній близькості на всіх локаціях, супровід в ході переміщень;
  • контроль безпеки постійних об’єктів перебування особи, що охороняється і разових місць відвідування;
  • безперервний аналіз обстановки, мінливої ситуації з метою оперативного реагування;
  • перевірка оточення, довіреного персоналу, при необхідності обмеження доступу сторонніх осіб, що викликають підозру;
  • блокування об’єктів, що несуть потенційну загрозу.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З PITBULL SECURITY

Найняти охорону в нашій компанії означає не тільки забезпечити для себе, своїх близьких надійний захист від можливих небезпек, а й отримати першокласний рівень сервісу. Робота співробітників нашого охоронного підприємства характеризується рядом особливостей:

Коректність, ввічливість, тактовність

Передбачає вміння бути непомітними, не створювати дискомфорту, відчуття залежності, скутості для об’єкту, що охороняється;

Високий рівень морально-психологічної стійкості

Що дозволяє сміливо і рішуче діяти в умовах мінливої обстановки;

Високий професіоналізм

Кожен особистий охоронець має не тільки відповідну теоретичну і практичну підготовку, а й реальний досвід перебування в критичних, небезпечних ситуаціях з необхідністю протистояти противнику. У штаті Pitbull Security працюють офіцери запасу ЗСУ, ветерани бойових дій;

Дисципліна і відповідальність при виконанні обов'язків

МИ ПРЕДСТАВЛЯЄМО ПОСЛУГИ ОХОРОНЦЯ В КИЄВІ З МОЖЛИВІСТЮ ВИБОРУ ВІДПОВІДНОГО ВАРІАНТУ:

  1. Разовий супровід на заходи, в поїздці і т.д.
  2. Щоденна охорона в ході здійснення клієнтом професійної діяльності.
  3. Денний супровід у всіх місцях перебування.
  4. Цілодобова безперервна охорона.

Незалежно від виду послуг і режиму роботи найняти охоронця в Pitbull Security передбачає отримання гарантії безпеки особи, що охороняється/кола осіб, яка надається справжніми професіоналами своєї справи.