Pitbull security

Охорона приватних будинків

Така послуга як охорона приватного будинку в Києві або за містом користується підвищеним попитом, оскільки віддалено розташоване житло є привабливою метою для зловмисників. У багатоквартирному будинку скоєнню крадіжки можуть завадити сусіди. В умовах приватного сектора, де будівлі перебувають на певному віддаленні один від одного, обгороджені парканами, зробити це простіше. Досвідченого злодія не зупинять ні ґрати, ні замки, ні собаки у дворі.
Тому охорона приватного будинку має бути організована максимально професійно, із залученням спеціалістів. З цією метою варто звернутися до компанії Pitbull Security, де власник житла зможе отримати повний спектр послуг із забезпечення безпеки, захисту членів сім'ї, збереження майна, матеріальних цінностей.

Як здійснюється охорона приватних будинків

На початковому етапі, замовлення на охорону заміських котеджів, володінь, що надійшло від клієнта, детально аналізується. Наші фахівці виїжджають на об'єкт з метою огляду, оцінки різних аспектів:
01
розмір, кількість приміщень, особливості планування;
02
наявність відкритої території, її площі, кількість господарських та інших будівель (гаражів, сараїв, лазень, літніх будиночків тощо);
03
ступінь віддаленості від інших житлових об'єктів, близькість до лісу, річки, озера та інших географічних локацій;
04
число входів, виходів на територію, наявність можливих слабких місць, зручних для проникнення зловмисників;
05
засоби моніторингу та забезпечення безпеки, їх ефективність, відповідність специфіці об'єкта, що охороняється.

На підставі отриманої інформації, а також побажань замовника планується охорона приватного будинку з визначенням переліку послуг. При цьому вони можуть бути фізичними чи технічними. У першому випадку передбачається особиста присутність співробітників Pitbull Security на об’єкті. Оснащення безпеки технічними засобами здійснюється із встановленням відеокамер, сигналізації тощо.

Наша охоронна компанія має багаторічний досвід роботи із житловими об’єктами різного масштабу, ступеня складності. Тож у нас можна замовити охоронні послуги як для невеликої дачі, так і багатоповерхового елітного котеджу.

Фізична охорона приватних будинків та котеджів

Приватна охорона котеджів та заміських будинків підбирається особливо ретельно. Ці співробітники мають одночасно професійні навички та необхідні особистісні характеристики. З одного боку вони проходять спеціальну фізичну, тактичну підготовку, володіють прийомами рукопашного бою, різними видами зброї, тому готові дати відсіч нападнику. Багато хто з них має досвід участі в бойових діях, тому вміє швидко і правильно реагувати у разі виникнення форс-мажорних обставин.

З іншого боку охоронці відрізняються емоційною та стресостійкістю, тактовністю та ввічливістю у спілкуванні. Це особливо важливо при взаємодії з ВІП клієнтами, які мешкають в елітному житлі.

На території об’єкта фізична охорона приватного будинку реалізує цілу низку заходів:

1
Контролює доступ сторонніх осіб

2
Патрулювання присадибної території

3
Надання першої медичної допомоги у разі потреби

4
Усунення пожежонебезпечної ситуації, оперативне реагування у разі виникнення загоряння

5
Перевірка справності систем та пристроїв, призначених для гарантування безпеки

6
Виклик групи швидкого реагування у разі потенційно небезпечної ситуації, з якою неможливо впоратися самотужки

Технічна охорона елітних будинків

Передбачає встановлення нашими співробітниками сучасних засобів захисту, їх налагодження, настроювання, консультування клієнтів з питань експлуатації. Технічна охорона заміського будинку може включати таке обладнання:

  • датчики контролю доступу, що встановлюються на двері, вікна, по периметру забору, особливо важливі приміщення. Вони можуть реагувати на рух, нещільно закрите або пошкоджене вікно тощо
  • пожежна система, яка спрацьовує при фіксації задимлення
  • електронні замки, які блокують будівлю або окремі приміщення у разі спроби несанкціонованого доступу
  • відеокамери. Найчастіше їх монтують по периметру території на вхідних групах. Спостереження може здійснюватись власником у режимі онлайн віддалено з будь-якого гаджета з будь-якої точки світу

Найчастіше фізична охорона котеджів здійснюється разом із технічною. Охоронець самостійно контролює роботу відеокамер, датчиків та аналізує їх сигнали. Можлива ситуація, коли інформація від технічних засобів захисту надходить на центральний пульт. І тут на об’єкт негайно виїжджає група швидкого реагування. На телефон клієнту також надходить інформація (SMS). Тому він буде в курсі подій, навіть перебуваючи поза домом.

Це максимально зручно, тому що заощаджує час на поїздки за місто. Це надійно, забезпечує впевненість у збереженні майна, що знаходиться під цілодобовим захистом Pitbull Security.

Всі взаємини між нашою компанією та замовником з охорони будинків та котеджів регулюються договором. Він укладається відразу після затвердження клієнтом переліку заходів щодо забезпечення безпеки об’єкта. Вартість наших послуг також обговорюється індивідуально, залежить від низки факторів:

1
Розмір об’єкта
2
Специфіка розташування
3
Складність встановлених технічних засобів
4
Необхідність залучення охоронців та постійної присутності на об’єкті тощо

Найняти охорону для дому в Pitbull Security – це завжди правильне рішення, що гарантує надійний захист, відповідальний підхід, врахування потреб та побажань клієнта.

Важно! Цена охранные услуги для офисов не является стандартной. Она зависит от масштабов, особенностей объекта, индивидуальных пожеланий клиента. Также конечная сумма оплаты зависит от количества задействованных охранников и сложности технических средств наблюдения, защиты.
Наша охоронна компанія має багаторічний досвід роботи із житловими об'єктами різного масштабу, ступеня складності. Тому можна замовити охоронні послуги як для невеликої дачі, так і для багатоповерхового елітного котеджу.