Pitbull security

Оренда авто з водієм-тілоохоронцем

У спектрі послуг охоронного агентства «Pitbull Security» входить оренда авто з водієм для зручного здійснення переміщення в будь-яких напрямках. Взяти напрокат транспортний засіб можна на якийсь зручний період часу від кількох годин для здійснення поїздки, пов’язаної з певним ризиком, до цілодобового супроводу для можливості переміщення за всіма потребами клієнта.
Особою затребуваністю користується оренда машини з водієм, який має спеціальну підготовку, що дозволяє підвищити рівень безпеки в дорозі.

Ця послуга дає змогу забезпечити одночасно два аспекти: автомобіль для зручності переміщення без необхідності брати таксі або користуватися громадським транспортом та надійний захист професійного спеціаліста.

У клієнта є можливість вибору оренди авто преміум або бізнес-класу з водієм. У нашому автопарку є різні моделі від звичайних легких до позашляховиків.

Також можлива оренда спеціально підготовленої броньованої машини для гарантії максимального захисту та безпеки. Послуги водія-тілоохоронця дозволяють отримати масу додаткових плюсів.

Високий рівень безпеки.
01
Наш спеціаліст, крім безпосереднього керування машиною, виконує цілу низку інших важливих завдань. Він складає оптимальний маршрут з урахуванням потреб замовника та мінімізації ризиків. Для цього аналізується кожна ділянка шляху з метою виявлення можливих загроз, планується алгоритм дій щодо їх запобігання. Завдяки цьому клієнт, який орендував авто з водієм, із високим ступенем ймовірності захищений від більшості ризиків.
Професійність водія.
02
Співробітник «Pitbull Security» має спеціальну фізичну та морально-психологічну підготовку, яка включає навички контраварійного водіння, володіння різними видами зброї, уміння негайно реагувати та приймати оптимально правильні та адекватні рішення в критичних обставинах. У нас працюють виключно співробітники, з високою професійною підготовкою, що відрізняються високим ступенем психологічної стійкості у поєднанні з бездоганною ввічливістю, тактовністю у спілкуванні.
Надання послуг преміум-класу.
03
У «Pitbull Security» можлива оренда VIP авто з водієм для супроводу медійних осіб, дипломатів, офіційних осіб тощо. У цьому випадку надається водій-охоронець із знанням англійської мови та досвідом роботи згідно з дипломатичним протоколом, який вміє правильно, коректно спілкуватися з VIP-клієнтами з дотриманням встановлених правил.
Повна конфіденційність.
04
У ході виконання роботи наші співробітники отримують певну інформацію про клієнта, специфіку його діяльності, маршрути переміщення, оточення.
Перекладання відповідальності.
05
Найняти водія з машиною означає передати йому всі повноваження щодо керування автомобілем, а також відповідальність за вирішення проблем у разі дорожньо-транспортної пригоди, іншої форс-мажорної ситуації.
Перед початком підготовки до надання супроводу між Pitbull Security та клієнтом обов'язково укладається договір. У розпорядження замовника машина з водієм надається в точно обумовлений час і в зазначеному місці. Загалом співпраця з нами передбачає високий рівень відповідальності, пунктуальності та професіоналізму, пріоритет інтересів клієнта за неухильного дотримання законодавства України.